Консультанти онлайн:
ПН - ПТ: з 9:00 до 18:00
Замовити дзвінок
Категорії

Технічна діагностика будівельних конструкцій будівель, Савйовський В.В.

У книзі "Технічна діагностика будівельних конструкцій будівель" (автор Савйовский В. В.) викладено основні положення з оцінки технічного стану основних будівельних конструкцій будівель на основі натурних обстежень та виконання перевірочних розрахунків їх несучої здатності. Отримані результати відображають фактичний технічний стан будівельних конструкцій з урахуванням виявлених на їх поверхнях пошкоджень і деформацій або встановлених неруйнівними способами даних про їх міцнісні або експлуатаційні властивості.

Необхідність технічної діагностики будівельних конструкцій виникає при прийнятті оперативних технічних і технологічних рішень, при проєктуванні ремонту і реконструкції будівель, при паспортизації будівель, а також безпосередньо при проведенні ремонтно-будівельних робіт. Зазначені дані дозволять здійснити вибір правильних і раціональних організаційно-технологічних рішень щодо зведення окремих конструкцій, необхідності їх посилення, оцінки можливості використання вантажопідйомних механізмів та інших засобів механізації, що спираються або стикаються з існуючими конструкціями, сприяють у виборі послідовності розбірних або демонтажно-монтажних робіт. Отримані дані використовують для розробки проєктів виробництва робіт, при виробленні заходів із забезпечення надійної експлуатації будівель.

У книзі "Технічна діагностика будівельних конструкцій будівель" представлена детальна методика як обстеження будівельних конструкцій, так і оформлення технічного висновку за їх результатами.

Наведено методичні вказівки щодо обстежень та визначення несучої здатності будівельних конструкцій, виконаних з кам'яних, бетонних, залізобетонних, металевих і дерев'яних матеріалів. Кожну главу книги доповнено практичними прикладами повірочних розрахунків окремих будівельних конструкцій і додатками, в яких наведено великий обсяг довідкового матеріалу, що охоплює сортаменти металевих прокатних профілів, відомості про властивості і технічні характеристики бетонних, залізобетонних, кам'яних, дерев'яних і інших матеріалів та конструкцій. Представлені сортаменти прокатних сталевих профілів, виготовлених за європейськими нормами, а також сортаменти прокату, що застосовувався при будівництві будівель XIX - XX століть, які зараз реконструюються.

Представлена методика проведення повірочних теплотехнічних розрахунків зовнішніх огороджувальних конструкцій з урахуванням сучасних вимог щодо енергозбереження. Представлені дані про теплозахисні властивості більшості використовуваних на практиці будівельних матеріалів.

У книзі представлений великий обсяг довідкової інформації, що охоплює, крім зазначених вище (нормованих у СНиПах) даних для оперативної технічної діагностики будівельних конструкцій будівель, відомості про одиниці вимірювань, які застосовувалися раніше і чинні нині, цілий ряд довідкових даних про матеріали, навантаження і впливи на будівельні конструкції, необхідних фахівцям будівельної галузі в повсякденній роботі.

Книга "Технічна діагностика будівельних конструкцій будівель" призначена для широкого кола фахівців будівельної галузі, що займаються обстеженнями і оцінкою технічного стану будівельних конструкцій будівель, проєктувальників, будівельників, фахівців з експлуатації будівель і студентів будівельних спеціальностей вузів.

( 12 )
Коментарі
Поки немає відгуків
Залишити відгук
Ім'я*
Email
Введіть коментар*